KONST / Litografier / Litografi 11096498
*
nr 1109 6498
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Litografi, Lena Cronqvist (f. 1938), 24/40, motivet: 72x52
Kondition: skadat glas
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:14:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 20:45:00
1
300 kr
17/5 17:02:14
2
350 kr
17/5 17:42:51
1
500 kr
22/5 14:57:32
3
500 kr
22/5 14:57:32
1
500 kr (Budbetjänt)
22/5 14:59:05
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Lena Cronqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lena cronqvist litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:57
*
Lena Cronqvist
Kondition: skadat glas
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Lena Cronqvist
nr 1109 6498
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Litografi, Lena Cronqvist (f. 1938), 24/40, motivet: 72x52
Kondition: skadat glas
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 20:45:00 | 1 | 300 kr |
17/5 17:02:14 | 2 | 350 kr |
17/5 17:42:51 | 1 | 500 kr |
22/5 14:57:32 | 3 | 500 kr |
22/5 14:57:32 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
22/5 14:59:05 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Lena Cronqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lena cronqvist litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:57